Декор для дому: приклади гарного дизайну інтерєру підручними матеріалами. Покрокова інструкція, як зробити своїми руками

Для створення затишного інтер’єру використовують гарні меблі, інтер’єрні аксесуари, якісний текстиль, незвичайні оздоблювальні матеріали. Створити комфортну обстановку можна за грамотного поєднання кольорів і фактур.

Сучасні стилі мають на увазі використання мінімум предметів, контрастні кольори та геометричні форми. Згодом такий дизайн починає набридати. Фахівці стверджують, що під час використання таких предметів можна швидко перетворити дизайн приміщення. Придбати інтер’єрні аксесуари можна у спеціалізованих відділах для дому.

Недоліком такого декору вважають високу вартість та неякісні матеріали. Альтернативним рішенням буде створення прикрас для дому під час використання підручних матеріалів. У цьому посібнику зібрані найкращі варіанти для рукоділля.

Ідеї для оригінального декору в будинку

Насправді створити ексклюзивну прикрасу для інтер’єру під силу кожному. Сьогодні розроблено більше сотні методик, що дозволяють створити незвичайні елементи, які прекрасно гармонують із загальною обстановкою. Для цього не обов’язково мати художні навички. У процесі рукоділля варто виявити трохи фантазії.

Речі, створені своїми руками, відрізняються унікальністю. Такі вироби здатні наголосити на індивідуальності дизайну.Завдяки їм вдається швидко урізноманітнити інтер’єрний простір, наповнюючи його яскравими деталями.

Вироби своїми руками випромінюють тепло, яке здатне перетворити звичайний інтер’єр на затишний простір. Такий декор для будинку відрізняється креативністю, завдяки якому дизайн здатний заграти новими фарбами.

Що можна зробити самостійно? Фахівці виділяють три категорії, які можна зробити своїми руками. До них відносять:

  • Оригінальний інтер’єр;
  • Система зберігання для дрібниць;
  • Тематичні прикраси.

Для створення декорації для дому можна використовувати підручні матеріали, які є у кожному будинку. Напевно, у кожної господині знайдеться незвичайна скринька для зберігання ґудзиків, різної канцелярії. З пластикового контейнера можна спорудити чудову скриньку для швейної фурнітури, стильних аксесуарів.

За допомогою пробок та одноразового посуду можна зробити об’ємне панно, яке чудово впишеться в інтер’єр вітальні чи кухні.Для створення інтер’єрних аксесуарів можна скористатися природними матеріалами, нитками та клеєм. У цьому випадку слід виявити трохи фантазії, щоб вдалося реалізувати задум.

На фото представлено кілька варіантів для натхнення. При поєднанні різнофактурних матеріалів вдається створити ексклюзивні аксесуари. Зовні такі поверхні можуть здаватися непоєднуваними, але під час експерименту виходять стильні деталі.