Обємний декор стін своїми руками (115 фото): популярні схеми та шаблони + майстер-клас зі створення обємних кольорів з паперу

З часом інтер’єр приміщення починає набридати. Перша думка, яка спадає на думку кожного полягає у проведенні нового ремонту. Однак дизайнери рекомендують не поспішати з таким рішенням, а скористатися незвичайними ідеями для декору стін. Завдяки декільком деталям вдається внести до дизайну простору яскраві ноти та додати йому свіжості.

У цьому матеріалі ми зібрали найкращі варіанти для самостійного декорування стін. Для цього будуть потрібні мінімальні витрати і небагато часу.

Переваги колажів та панно

Цей варіант декорування вважається одним із простих. Для створення настінного панно знадобиться кілька фрагментів, які при поєднанні один з одним будуть створювати єдину композицію.

Фахівці рекомендують використовувати монохромну палітру або кольори, які є в дизайні.Таким чином, настінний декор не буде виглядати несмачно. Він не створить почуття хаосу.

В якості декору можна використовувати яскраві колажі. Їх можна створити із сімейних фотографій, пейзажів, тварин. Залежно від стилістичного рішення, яке використовується для оформлення інтер’єрного простору, можна підібрати абстракцію, строгу геометрію або об’ємні орнаменти.

  • Наприклад, якщо приміщення виконане в стилі поп-арт, авангард, хай-тек та мінімалізм, то в даному випадку краще вибирати тематику контрастного відтінку.
  • В результаті дизайн набуває яскравих нот. Прикрасити стіну можна за допомогою авангардистів.Щоб не помилитися з вибором і зберегти поверхню стін, рекомендують скористатися конструкцією карниза, до якого фіксуватимуть елементи прикраси на товстій волосіні. Згодом декорації можна замінити на нові деталі.