Декор пляшок (фото): сучасні варіанти декору та оформлення пляшок своїми руками підручними засобами

Замість того, щоб утилізувати порожню скляну пляшку з-під винного напою, шампанського, або іншого напою, ви можете з неї створити виріб, застосувавши невеликі зусилля, також дозу креативності! У цій статті ви дізнаєтеся про забавні, цікаві ідеї для декорації скляних пляшок своїми руками.

Ідеї для декору пляшок

Січень – святковий місяць, постійно присутня новорічна метушня, люди накривають святкові столи, готують страви та купують винні напої чи шампанське. Хоч багато людей обмежують себе в їжі, напоях, оскільки сидять на дієті, але все одно у них можна знайти порожні пляшки з-під різних напоїв, наприклад, порожню пляшку з-під вина або шампанського.

Подібні скляні пляшки можуть стати досить гарною основою для цікавого, креативного, незвичайного виробу, який може легко привернути увагу будь-якої людини.

Проявивши трохи терпіння, кропіткості і, в деяких випадках, підготувавши різак для різних скляних виробів, ви добре підготуєтеся до того, щоб створити гарний виріб лише з порожньої пляшки і спокійно зможете розпочати процес створення вашого незвичайного виробу.

Пляшка вина з факелом тики

Цей виріб є пляшкою, яка використовується як світильник, джерело світла походить від факела тики.Така пляшка здатна створити приємну дружню атмосферну обстановку на відкритому повітрі або в приміщенні. Збереження етикеток на пляшках залежить від вас.

В принципі, етикетка не псує зовнішній вигляд, навіть прикрашає, якщо вона досить красива. Звичайно, ніхто не стане здирати з пляшки етикетку великої відомої компанії, що продає дорогі, преміальні напої.

Утримувач для пляшок з гравіюванням

Насамперед потрібно вирізати скло, а потім по гострих, негладких місцях у пляшці пройтися спеціальним наждачним папером. Коли це буде зроблено, все, що вам знадобиться, це яскраві кольори, а також невелика доза творчості, креативності.

Свічник, що плаває у винній пляшці

Це один із найпростіших виробів, при якому більша частина роботи виконується після різання та подрібнення пляшки. Тоді все, що вам потрібно, це вода та свічка.

Лампи для пляшок

Вирізавши склянку з пляшки, ви можете вставити світильник або заповнити порожній простір гірляндами і створити дуже гарне, неяскраве світло, що створює приємну атмосферу навколо.

Пляшка-годівниця

Щойно ви створите цей виріб, ви дійсно відчуєте себе найкращим майстром зі створення виробів із перероблених винних пляшок. Хоча вирізати пляшку відповідним інструментом досить просто, але ось нове завдання — просвердлити отвір у склі, це змусить вас не мало попотіти.

Для цього знадобиться спеціальний дриль, крім цього дуже багато терпіння до копітких робіт, також дуже багато запасних пляшок. Коли ви закінчите процедуру по висвердлюванню отвору, вам не важко утилізувати непотрібні уламки, частка скла.

З такого виробу може вийде чудова годівниця для домашніх тварин, птахів, вашим вихованцям дуже сподобається.

Самодельні свічки

Подібні свічки можуть бути досить дорогими, тому ми пропонуємо рішення щодо створення свічок своїми руками. Для цього знадобиться порожня скляна пляшка, також потрібно зібрати деякі матеріали, але якщо вони у вас є, ви постійно робитимете свої власні свічки.

Свічку потрібно вставити в шийку скляної пляшки закріпити її там, також можна прикрасити зовні, тому що велика кількість різноманітності виглядає дуже незвичайно. Така підробка дуже красива, а також практична, яка вам сподобається.

Пляшки для сукулентів

Кому не подобаються дуже чарівні рослини — сукуленти? Ваша пляшка чудово підійде для місця їхнього вирощування! Для дренажу та зрошення рекомендується покласти на дно основи кілька каменів, тому що цим милим кактусам не потрібно надто багато води, вони не вимагають дуже багато догляду для їхнього життя.

Міні-сад трави у пляшці

Хоча в прикладі використовуються пивні пляшки, виготовлені зі скла, але все одно для створення міні-саду невеликих рослин, трави тут легше використовувати винні пляшки.

В даному випадку як система зрошення використовується дно пляшки з вирізом. Просто знайте, що для початку процесу поливу потрібно кілька днів, тому переконайтеся, що грунт на той час залишається вологим.

Фарбовані пляшки

Візьміть малярський скотч та свій улюблений металевий розпилювач фарби (або навіть матове покриття). А потім красиво прикрасьте зовнішню сторону, застосовуючи вашу творчість.

Такий виріб знайде застосування, він може використовуватися замість вази, якщо вирізати вузьке шийку, щоб кожна квіточка увійшла і також спокійно вийшла.

Декупаж

Цей спосіб полягає в тому, що зовнішній декор складається з лаку та серветок. Для створення даної вироби насамперед потрібно нанести перший шар на зовнішній бік пляшки, цей шар повинен складатися з лаку.

Потім, коли лак засохне, слід нанести клей ПВА, на який треба приклеїти серветки. Дизайн залежить від вашої креативності та якості всіх компонентів.

Кава, зерна

За допомогою зерен злаків або кави також можна зовні прикрасити будь-яку скляну пляшку. З дрібних частинок зерен збирають красиві картини, а також якісь візерунки.використовувати тільки термоклей, оскільки він відмінно піде для даного способу, термоклей досить надійний, а також прозорий, що не зіпсує зовнішній вигляд вашого виробу.

Атласні стрічки

Цей спосіб використовується не тільки для декорування порожніх скляних пляшок, але й для того, щоб прикрасити наповнені різними напоями пляшки або якісь посудини, ємності для рідин, що знаходяться на святковому столі. Як декорацію можна просто обернути стрічками, а також, якщо вийде, то додати компоненти плетіння.

Сподіваємося, що ця стаття виявиться для вас корисною і ви відкриєте для себе нове дуже цікаве та захоплююче хобі.

Фото найкращих ідей для декору пляшок