Декор пляшок (фото): сучасні варіанти декору та оформлення пляшок своїми руками підручними засобами

Замість того, щоб утилізувати порожню скляну пляшку з-під винного напою, шампанського, або іншого напою, ви можете з неї створити виріб, застосувавши невеликі зусилля, також дозу креативності! У цій статті ви дізнаєтеся про забавні, цікаві ідеї для декорації скляних пляшок своїми руками.

Ідеї для декору пляшок

Січень – святковий місяць, постійно присутня новорічна метушня, люди накривають святкові столи, готують страви та купують винні напої чи шампанське. Хоч багато людей обмежують себе в їжі, напоях, оскільки сидять на дієті, але все одно у них можна знайти порожні пляшки з-під різних напоїв, наприклад, порожню пляшку з-під вина або шампанського.

Подібні скляні пляшки можуть стати досить гарною основою для цікавого, креативного, незвичайного виробу, який може легко привернути увагу будь-якої людини.

Проявивши трохи терпіння, кропіткості і, в деяких випадках, підготувавши різак для різних скляних виробів, ви добре підготуєтеся до того, щоб створити гарний виріб лише з порожньої пляшки і спокійно зможете розпочати процес створення вашого незвичайного виробу.