Декор скриньки: огляд кращих прикладів оформлення скриньок для подарунка та зберігання речей (декупаж у різних стилях)

За всіх часів ручна робота цінувалася дуже високо. Особливої ​​популярності вона набула останніми роками. Серед затребуваних напрямків вишивка, плетіння макраме, в’язання і не тільки. Дуже популярною є прикраса різних предметів.

Багато жінок використовують скриньки для зберігання прикрас або особистих речей. Якщо виникає бажання її прикрасити, існує безліч способів зробити це. Зараз у продажу є різні заготовки скриньок, які можна перетворити на незвичайний авторський подарунок.Техніки декорування шкатулки

Щоб прикрасити скриньку, потрібно визначитися з тим, якою технікою це краще зробити. І зовсім не важливо, чи велика прикрашатиметься поверхня або маленька. Однак перед оформленням великих предметів рекомендується зробити пробний варіант на маленькій ділянці.

Чому ж декорування скриньки може стати дуже хорошим способом виявити свою творчість?

  • Багато жінок різного віку користуються шкатулками для своїх скарбів
  • Прикрасити можна скриньку будь-якого розміру та форми
  • Створити скриньку можна самим із підручних матеріалів
  • Для творчості та краси немає жодних меж

Призначення шкатулки та творчі уподобання майстра багато в чому визначають вибір способу її прикраси. Існує безліч техніки для декору з використанням різних матеріалів.

При оформленні шкатулки знадобляться гудзики, мережива, серветки з малюнками та візерунками, намистини, гудзики та інші подібні елементи декору.

  1. Якщо було вирішено прикрасити дерев’яну скриньку, її необхідно спочатку очистити від забруднень та пилу.
  2. Потім пошкурити дрібним наждачним папером і після цього покрити матеріалом, що грунтує (акриловою фарбою, грунтовкою).
  3. В кінці потрібно просушити заготівлю.

Одним із найвідоміших і найпростіших у виконанні є техніка декупажу. Окрасою можуть стати серветки, відповідні ілюстрації, обрізки тканини. Не менш виграшно виглядатиме мозаїка або розпис.