Як упакувати подарунок: покроковий майстер-клас з фото та описом, як красиво запакувати подарунок будь-якої форми та розміру.

Як запакувати книгу

Подарунки в коробці, а також книги набагато простіше запакувати, тому ви можете дозволити собі створювати ефективніші твори.

Чому б не загорнути книгу, а одягнути в сорочку? Хоча це може бути дуже складним, не думайте так, це досить легко.


Покрокова інструкція

Підготуйте книгу, ножиці, папір, скотч (гудзики та стрічку, але це не обов’язково)

У цьому випадку важливо правильно відміряти папір — сторони повинні перекриватися приблизно на дюйм по ширині, не перекриватися.

Вам знадобиться щонайменше одна додаткова довжина книги за висотою.

  1. Оберніть книгу, зігніть і приклейте нижню частину та приклейте захисну смужку паперу на видимий центральний згин — лише за висотою книги це схоже на ґудзик на сорочці.
  2. Від вершини виступу зігніть папір до смуги приблизно на три дюйми (зробіть його ширше, якщо книга велика) і зігніть папір доти, доки не опинитеся на кілька дюймів вище твердого краю книги — дотримуйтесь відстані, на якій книга товста.
  3. src=”/wp-content/uploads/li>
  4. Потім обрізайте краї паперу з обох боків, трохи нижче за краї згину. Обріжте папір приблизно на одну третину з кожної сторони, залишивши третину всередині твердої.
  5. Кінці зігнутого паперу візьміть з боків і зігніть до центру – це буде формувати комір сорочки.
  6. Ви можете або приклеїти його до упаковки, або при складанні паперу вставити стрічку між складками і використовувати її для зав’язування коміра – але вам все одно доведеться закріпити його липкою стрічкою або термофеном – а якщо у вас є гарячий пістолет, можна наклеїти гудзики на ніжку.
  7. Відрізану частину не забудьте загнути та приклеїти за коміром – бічні сторони притиснути всередину, скласти та приклеїти.