Подарунок найкращій подрузі: ТОП-100 фото ідей для подарунку на весілля, день народження, Новий рік, Великдень, 18 років та просто так

У всіх є найкращі друзі, саме ці люди підтримують у скрутну хвилину і готові розділити радість. Подарунки не є обов’язковим атрибутом у дружбі, однак за їх допомогою можна розфарбувати життя близької людини та підтримати її у складний період.

У цьому матеріалі представлені ідеї, які допоможуть вибрати подарунки під будь-який привід.

 • Як вибрати ідеальний подарунок для подруги
 • Фото найкращих подарунків для подруги
 • Креативні ідеї для кращої подруги

  Необов’язково виділяти з бюджету багато коштів, щоб здивувати найкращу подругу гарним та корисним подарунком. Багато з представленого можна зробити навіть власноруч або придбати за невелику суму в магазині.

  Що можна подарувати:

  1. Коробку зі щастям – це може бути проста коробка, яку обклеюють подарунковим папером. Всередину поміщають стікери з компліментами і фразами, що мотивують, а також її улюблені цукерки. Це чудовий подарунок, якщо чекає довга поїздка і Вас не виявиться поряд у складний момент.
  2. Цифрова фоторамка коштує недорого, проте вражень вистачить надовго. Виглядає дуже стильно, керувати фото можна за допомогою сенсора, завантажуються зображення через USB.
  3. Горщик з гравіюванням – зробити глиняний горщик можна навіть власноруч. Посадити рекомендується улюблена рослина подруги.Коли вона його поливатиме, відразу згадає чудові моменти.
  4. Кулон з епоксидної смоли з квіткою всередині – зробити також можна самостійно, у магазинах вже давно продають набори для рукоділля. Всередину можна помістити будь-яку польову квіточку.
  5. Книга – це завжди актуальний подарунок для будь-якої людини. Головне заздалегідь дізнатися, якому письменникові вона віддає перевагу.

  Це лише невелика частина того, що можна подарувати коханій подрузі просто так чи на День Народження.