Подарунок бабусі на день народження: рейтинг найкращих ідей у ​​2021 році, що подарувати коханій бабусі від онука та онуки, 150 фото

Бабуся. Це слово наповнене теплом, добротою і любов’ю, тому в нього така милозвучна вимова. Бабуся займає далеко не останнє місце у житті дитини. Дитинство практично будь-якої людини асоціюється саме з бабулею.

З її м’якими добрими руками та веселими промінчиками – зморшками у куточках очей. А та турбота та увага, які вона дарувала, назавжди залишають свій слід у пам’яті, викликаючи величезне почуття подяки. Це сильне почуття наводить на думку про подарунок, провокуючи питання: Що подарувати бабусі на день народження?.

Подарунок можна купити, а можна зробити своїми руками, приклавши трохи старанності та підключивши фантазію. Такий подарунок наповнений особливою енергетикою, адже у його виготовлення було вкладено частинку душі. Будь-яка бабуся буде в захваті від такого подарунка!

При виборі подарунка не варто забувати, що бабусі дуже чуйні та душевні, для них все матеріальне не має значення. Вони готові віддати буквально все своїм онукам, аби ті добре жили. Але все, що сповнене турботою та любов’ю, бабусями дуже цінно, такі подарунки здатні викликати бурю емоцій та зворушити до сліз.


Сувеніри, листівки, картини

Якщо бабуся багато працювала протягом усього свого життя і вкладала кошти у благоустрій побуту, купувала дорогі, солідні речі та отримувала цінні та пам’ятні подарунки на дні народження від колег, у такому разі вона має все необхідне для благополучного життя на пенсії.

Слід також пам’ятати про те, що люди похилого віку досить консервативні і розлучитися з якою-небудь старою річчю, нехай навіть замінивши її на нову, для них неможливо.

Тому у квартирі у бабусі можна зустріти багато, здавалося б, дивних та непотрібних речей, які можна викинути та замінити на нові та сучасні. Але, запропонувавши такий варіант літній людині, можна ненароком її образити, адже всі ці речі несуть для неї певну цінність.

 • У такому разі хорошим подарунком будуть будь-які символічні речі.
 • Це може бути листівка з душевними, теплими віршами, присвяченими тільки їй однієї, такої єдиної, коханої та рідної бабусі.
 • Можна підібрати в подарунок сувенір, що має на увазі щось особисте, але таке зрозуміле та очевидне для бабусі.

А якщо є талант до малювання, можна написати картину! Зобразивши на ній місце або предмет, який для бабусі має певну значущість.

Книга, альбом для фотографій, портрет

Прекрасним подарунком стане альбом для фотографій. Усі бабусі дуже трепетно ​​ставляться до друкованих фотографій, особливо якщо на них зображені родичі, яких уже немає у цьому житті.

Деякі літні люди звикли зберігати фотографії у звичайному целофановому пакетику. Можна подарувати своїй близькій родичці фотоальбом у гарній твердій палітурці, акуратно розмістивши в ньому всі дорогі серцю фотокартки.

 • За правом цінним подарунком можна вважати родовід.
 • Вона стане сімейним архівом.
 • Можна всією сім’єю поповнювати її сторінки новими героями.
 • Можна передавати книгу у спадок як дорогу реліквію, адже це те, що згуртовує та поєднує весь рід.

Можна замовити для бабусі виготовлення сімейного портрета. Помістити його в гарну різьблену рамку та повісити на стіну.

Тоді бабуся зможе щодня милуватися своїми рідними та подумки звертаючись до кожного, бажати здоров’я та благополуччя. Для будь-якої бабусі це дуже і дуже важливо!

Теплий плед, вітамінний збір, тайговий мед

Важливо подбати про комфорт своєї бабусі, для цього можна подарувати їй великий, теплий та м’який плед. Можна підключити фантазію і трохи додати свого, виконавши десь у центрі або в куточку красиву та майстерну вишивку.

Бабуся буде зворушена таким сюрпризом до глибини душі, особливо якщо вишивати саме вона і навчила!

 • Перший подарунок було б непогано доповнити смачним, корисним та вітамінним чаєм.
 • Можна подарувати їй цілий набір цього напою, щоб різний чайний комплект мав свою унікальну і певну властивість.

До чаю можна замовити натуральний тайговий мед. Якщо постаратися, то зараз це не проблема. Отак бабуся здивується, адже вона не знає всіх можливостей інтернету.

Дорогий варіант подарунка для бабусі

Було так, що бабуся все життя старалася для своєї сім’ї, а про себе забувала. Можливо, вона давно хотіла придбати собі дорогу річ, але не вистачало грошей.

Далеко не у всіх пенсіонерів вистачає достатку дозволити собі дорогу та серйозну покупку. Можна подарувати на її ювілей те, що вона так давно мріяла! Бабуся буде дуже зворушена тим, що мрія всього її життя таки здійснилася.
Подарунок для бабусі на дачу

Якщо бабуся любить працювати в саду, вирощуючи при цьому троянди небаченої краси, то можна оновити весь її садовий арсенал, підібравши новий, зручний та сучасний набір необхідних пристосувань.

 • Сьогодні у великих супермаркетах можна зустріти безліч рідкісних сортів чагарників і рослин.
 • Можливо, бабуся давно хотіла посадити у своєму саду щось рідкісне та унікальне.
 • Обов’язково потрібно зробити їй такий сюрприз, вона буде дуже задоволена!

Творчий подарунок для бабусі

Якщо бабуся молода душею, любить нестандартні речі або має рідкісне хобі, якщо вона не сидить на місці, обожнює все нове та цікаве, то в такому разі потрібно придумати, як її здивувати, і подарувати щось унікальне.

>

Це можуть бути щось із посуду з незвичайними написами та фотографіями, настільні лампи дивної та незвичної форми, набір дизайнерських кошиків, наприклад, для рукоділля.

Загалом, якщо постаратися, то можна вигадати оригінальний подарунок для бабусі в день народження, який не тільки порадує, але здивує бабусю.

Але насамперед для будь-якої бабусі важливо відчувати турботу та увагу, відчувати себе потрібною та коханою. Для людей похилого віку важливо знати, що їх не забувають, що ними дорожать.

Тому вибираючи подарунок, потрібно уявляти, які почуття та емоції виникнуть у бабусі при його отриманні. Саме це має стати основою для вибору подарунка для бабусі.

Фото подарунку бабусі на день народження