Подарунок дочки: 130 фото-прикладів найактуальніших та найнезвичайніших подарунків від батьків для доньки на день народження

Улюбленим людям завжди хочеться зробити приємне, особливо це стосується дітей. Радувати доньку на її день народження – особливий привід незалежно від того, скільки років їй виповниться. Готуючись до святкової події, варто зрозуміти, що саме вона чекає та підібрати кілька варіантів, щоб спробувати вгадати, як саме вона відреагує на вашу увагу. Викликати її подив і навіть захоплені емоції – значить зробити задумане.

Оригінальність подарунку багато в чому залежить від вашої участі в ньому, а не обов’язково від дорожнечі речі. Виконаний власноруч, він буде унікальним, тому що іменинниця отримає один єдиний варіант у своє повне розпорядження.Варіант подарунка дочки з літерою-подушечкою

Однією з визнаних з цього приводу ідей стане виготовлення подушечки, яка формою нагадує літеру.Вона може сприйматися як незвичайна іграшка, так і стати затишним елементом інтер’єру.

  • Виготовити її завжди можна, скориставшись шаблонною літерою, яка вирізується, а потім переноситься на вибраний матеріал.
  • Спочатку потрібно пошити деталі з боків, після чого перейти до фронтальних, основних.
  • Залишається неширокий отвір, завдяки якому виріб можна вивернути, а також заповнити синтепоновим наповнювачем.

Напевно, іменинницю порадує її власне ім’я, виконане за допомогою кількох, підготовлених таким чином подушечок.