Подарунок мамі своїми руками: вчимося робити оригінальні презенти мамі на 8 березня або день народження + інструкція щодо їх виготовлення

Мами дуже цінують подарунки своїми руками, навіть якщо їхні діти вже давно виросли. Такий акт турботи запам’ятовується найяскравіше. Пропонуємо вашій увазі прості у виконанні та привабливі на вигляд подарунки для мами своїми руками.

Картина за номерами

З такою картиною впорається будь-яка людина, навіть якщо вона впевнена, що зовсім не вміє малювати. Більш того, можна підібрати картину за рівнем складності, який буде вам комфортнішим.

На сайтах та в магазинах творчості можна знайти і прості портрети кішечок, і картини великих художників, таких як Ван Гог, Сальвадор Далі, Клод Моне та інші.

У набори також входить рамка та лак для покриття, щоб написана вами картина довго зберігалася та радувала вашу маму щодня.

Прикраси з епоксидної смоли

Виглядають дуже красиво, а робити справді просто.

Почнемо з форм, ви можете купити готові спеціалізовані під епоксидну смолу, або взяти форми для випічки, або скористатися піною для будівництва і створити з неї свою форму, яка була б вам до душі.

На просторах інтернету є форми для сережок, кулонів, каблучок, браслетів, статуеток, гребінців, ручок та багато іншого. При цьому найчастіше продаються готові набори, у складі яких формочки та елементи, що закріплюють до них, різні ланцюжки та інше.

  1. У форму залийте епоксидну смоли так, щоб вона розтіклася рівномірно по всій поверхні і при цьому заповнила тільки половину всієї висоти, заповніть шар пелюстками квітів, фарбами, блискітками, гілочками, всім чим хочете.
  2. Простір, що залишився, заповніть епоксидною смолою до верху.
  3. Залишіть висихати на день або покладіть в УФ-лампу для сушіння нігтів на кілька хвилин в залежності від розмірів прикраси.

На такий подарунок у вас піде максимум 30 хвилин, а принесена радість залишиться в серці вашої мами надовго.