Подарунок на 60 років: що ординального подарувати на шістдесятирічний ювілей чоловікові чи жінці? Список корисних речей для сувеніру

Шістдесятиліття є солідною датою для кожної людини. У цьому віці люди чудово розуміють, чого хочуть від життя, вийшли на пенсію та присвячують увесь вільний час собі та своїм близьким.

Зазвичай до 60 років у людей є все необхідне. Родичі та друзі ювіляра починають ламати голову над ідеями для подарунка. • Найкращі подарунки для чоловіків на 60-річчя
 • Фото подарунків на 60-річчя
 • Критерії хорошого подарунку

  Чому так важливо вгадати з добрим подарунком? Презент, який зможе порадувати ювіляра, здатний сказати те, що словами неможливо описати.

  Він за вас скаже про ваше кохання та турботу до людини, покаже уважність та зацікавленість до життя іменинника.

  На що потрібно орієнтуватися при його виборі?

  • Стиль життя. Він може бути спокійним. Наприклад, людина любить сидіти вдома, займатися домашніми справами чи їздити по гостях. А можливо динамічним. Наприклад, щодня прогулянка, постійні подорожі, виїзди за місто, подорожі. Від лайфстайлу людини залежить його хобі.Для домосіда можна подарувати затишний плед або шафу для книг, для непосиди подорож у країну Європи або на тепле море.
  • Пол ювіляра. Бажані подарунки у чоловіків та жінок дуже різняться. Жінка в такому солідному віці може мріяти про якусь побутову техніку, а чоловіки найчастіше зациклені на риболовлі, будівництві чи колекціонуванні.
  • Подарунок повинен мати сенс. Не треба бігти, стрімголов, в магазин за першою річчю, що попалася. Подумайте, що у вас асоціюється із іменинником. Або він міг мимохіть згадати про те, чого він хоче. Бажання ювіляра необхідно враховувати під час вибору презенту.

  Якщо слідувати цим трьом пунктам, то можна підібрати ідеальний подарунок на ювілей.