Зробити подарунок дружині: велика фото-підбірка незвичайних подарунків на день народження, 8 березня, 14 лютого та Новий рік від чоловіка

Одружені чоловіки, особливо які прожили не один рік у шлюбі, часто запитують: «Що подарувати дружині на те чи інше свято?» Час цукерок, м’яких іграшок та посиденьок у дешевих кафе минув.

Дружина — це людина з якою ви вже пережили радісні та сумні моменти життя та подарунки повинні бути душевними, які говорять про турботу та повагу. То чим же порадувати свою другу половинку?
 • Фото найкращих ідей подарунку для дружини
 • Прикраси для дружини

  Прикраси бувають різні, і це не обов’язково мають бути дорогі ювелірні вироби. Зараз дуже багато майстрів, які виготовляють авторські прикраси з різних матеріалів, це можуть бути:

  • Прикраси із бісеру.Виглядають дуже оригінально за рахунок химерних форм, які надає їм майстер, бісер комбінують із текстилем (шовком, атласом, мереживом) та іншими матеріалами для декору (стразами, паєтками, ланцюжками). Це можуть бути сережки, кольє, браслети, обручі, шпильки для волосся.
  • Прикраси із текстилю. З текстилю добре виглядають брошки, шпильки для волосся, чокери та жабо. Різноманітність матеріалів дозволяє майстрам створювати справжні шедеври, які будуть у єдиному екземплярі і лише у вашої коханої.
  • Прикраси зі шкіри. Шкіра, як матеріал, дає невичерпне джерело натхнення. Вона виглядає дорого, автентично та оригінально. Добре виглядають браслети шпильки та обручі. Шкіра ніколи не вийде із моди.
  • Прикраси із дерева. Дерево універсальний матеріал, з нього можна зробити що завгодно, надати будь-якої форми. Як прикраси використовуються для виготовлення намиста, сережок, шпильок і браслетів.
  • Прикраси зі срібла та напівдорогоцінного каміння. Авторські прикраси з цих матеріалів завжди оригінальні та привертають увагу. Величезний вибір напівдорогоцінного каміння, дозволяє вибрати прикрасу, що підходить саме вашій дружині.