Декор столу: приклади сучасних технік стильного декорування кухонного столу, виконаних своїми руками в домашніх умовах

Кожна кімната потребує оформлення. Їдальня – це серце кожної квартири. Так, можливо, ви вже встигли повісити на стіни картини, які вам подобаються, або якесь гарне дзеркало, але цього точно не достатньо, поки ваш обідній стіл не оформлений відповідним чином.

На щастя, ідей щодо оформлення обідніх столів нам поточний момент часу існує достатня кількість, а самі варіанти декору обіднього столу є настільки широкими та різноманітними, що ви легко знайдете той, який підійде саме вам.

Барвисті скатертини та витончені центральні елементи — багато допоможе в експерименті з ідеями оформлення. І ви можете робити все, що забажаєте.


Центральний елемент столу

Центральна частина столу не обов’язково має бути виділена лише одним предметом, і це також не обов’язково має бути скупчення предметів. Тут може бути всього кілька елементів, які допоможуть створити потрібний настрій.

  • Наприклад, свічники або ваза стануть класичним доповненням до будь-якої їдальні, і якщо ваза особливо гарна, нехай вона стане головною центральною прикрасою столу.
  • Набір свічників може виглядати так само, як один.
  • Знайдіть одиночні свічники, які трохи схожі один на одного, але не ідентичні. І отримайте форму, яка буде динамічною, але згуртованою.