Декор карнизу: огляд сучасних варіантів оформлення та дизайну. Правила вибору кольору та матеріалу елементів декору (105 фото)

Віконні штори служать прикрасою кімнати. Краса тканини, драпірування, підхоплення на магнітах або зав’язках викликають лише позитивні емоції.

Карниз для кріплення штор теж потребує декору. Деякі деталі можна купити в магазині, інші нескладно зробити своїми руками.

Шпалери та плівка для декору карнизу

Оклеювання карнизу шпалерами в колір стін або штор привнесе різноманітність у набридлий інтер’єр. Техніка декупажу за допомогою паперових серветок стала модним трендом.

По закінченні процесу важливо нанести лак на деталі після висихання покриття. Тоді декор прослужить довго та не втратить привабливості.

Як прикраси також підходять тюль, стрічки, ажурні тканини. А намистинки, стрази, бісер, гудзики, підібрані в тон покриття, доповнять незвичайний декор.

Швидким і зручним способом декорування карниза вважається нанесення плівки, що самоклеїться. Таке покриття має низку переваг.Плівка

  • Різноподібна за кольорами та візерунками;
  • Одразу готова до нанесення;
  • Легко приклеюється до будь-яких гладких поверхонь;
  • Влагостійка;
  • Довго служить.

Надалі плівку можна зняти та замінити на інший колір. Це один із найпростіших та найбюджетніших варіантів прикраси карниза.