Декор дитячої кімнати: 150 фото актуальних ідей, як пофарбувати та оформити стіни, а так само зробити дизайн інтерєру своїми руками

Дитячі враження найяскравіші і залишаються у пам’яті на все життя. Тому оформлення кімнати дитини має першорядне значення, оскільки впливає на її психоемоційний розвиток.

Основні правила декору в дитячій кімнаті

Насамперед спробуємо виділити головні аспекти, які необхідно враховувати при декоруванні комфортного дитячого приміщення:

  1. Оформлення має відповідати віку хлопчиків і дівчаток, а також узгоджуватися з їхніми справжніми захопленнями. У майбутньому все може змінитись, тому оновлення інтер’єру бажано модифікувати через кожні 2-3 роки.
  2. Все навколишнє місце має бути зручним і функціональним як для батьків, так і для їхніх діток. Колірне рішення бажано виконувати в пастельних тонах, розбавляючи інтер’єр яскравими милими штучками.
  3. Необхідно враховувати особисті уподобання дитини. Починаючи з віку в 1-2 роки, малюк вже усвідомлено вибирає іграшки, улюблені кольори, певних героїв мультфільмів. Обов’язково поговоріть з малюком, перш ніж приступати до рішучих дій.
  4. Використовуйте при декоруванні натуральні матеріали, що знижують ймовірність прояву алергії або іншої небажаної дії на здоров’я.
  5. Беріть до уваги розміри прикрас. Вони не повинні бути занадто великими та яскравими, оскільки будуть безглуздо виглядати у маленькій кімнаті, перевантажуючи простір.