Подарунок хлопцю своїми руками на день народження: приклади жартівливих та корисних романтичних сувенірів для коханої людини

Багато дівчат не можуть придумати, що подарувати хлопцеві на День народження або на інше свято. При цьому вони хочуть, щоб презент був не покупним, а зробленим власноруч.

Адже набагато приємніше отримати від рідної людини те, що він зробив сам і вклав свою душу.

Самодельні подарунки на День народження

Фотоколаж. Матеріалами для колажу можуть стати загальні знімки закоханої пари. Роботу слід красиво оформити у рамку та повісити на стіну.

  1. Календар. Цей подарунок приблизно схожий на попередній. Різниця лише в тому, що кожного місяця в ньому можна зробити сімейне фото.
  2. Кубик рубика. Незвичайний подарунок, суть якого полягає в тому, що потрібно зібрати кубик, і тоді можна буде побачити зображення пари.
  3. Коробка із бажаннями. Оригінальний подарунок для хлопця. Щоб його зробити, потрібно на маленьких картках із картону написати різні бажання. Потім ці бажання потрібно покласти в коробочку і за бажання красиво її оформити. Хлопець може вибирати картки з бажаннями, які доведеться виконувати його коханій.
  4. Алкогольний букет. Такий подарунок приведе будь-якого чоловіка у захват. Гарний букет та ще й з улюбленими алкогольними напоями. Однак можна піти далі і зробити своїми руками букет із пляшок з пивом та різними закусками до нього.
  5. Можна без проблем зробити своїми руками нічник. Із необхідних матеріалів знадобиться фольга.У ній потрібно вирізати отвори, що нагадують зірки. Потім потрібна баночка, яку слід помістити фольгу. Залишилося додати ліхтарик чи гірлянду, і нічник для хлопця готовий.
  6. Ключниця. Для тих чоловіків, які часто втрачають свої ключі, цей подарунок буде дуже доречним. Ідей для виготовлення ключниці повно: можна зробити її у вигляді конструктора Лего, з дроту, дерева тощо.
  7. В’язаний подарунок. За наявності навички в’язання можна успішно скористатися ним перед Днем народження хлопця, зв’язавши йому рукавички або светр. Якщо ж вміння в’язати не так сильно, можна зробити манжет для склянки, який допоможе з легкістю пити гарячі напої.

Іменні подушки. Це дуже романтичний подарунок для хлопця. Потрібно підготувати трафарети, на яких написано імена хлопця та дівчата. Після цього потрібно наклеїти трафарети на подушки, пофарбувати їх акриловими фарбами. Потім трафарети слід зняти.

Милий кухоль. Щоб зробити такий кухоль, знадобиться купити звичайний білий екземпляр у магазині. Потім за допомогою фарби для кераміки та фантазії прикрасити її та написати ім’я коханого. Він точно зрадіє від презенту.