Новорічний декор: прикрашаємо квартиру чи будинок своїми руками. 140 фото найкращих варіантів дизайну та оформлення 2024 року

Новий рік – одне з найкращих свят. Зимове торжество вітає спілкування та веселощі в колі сім’ї. І нехай не кожна сучасна людина хоче слідувати традиціям, новорічний декор ніхто не скасовував. Адже відповідний «календарний старт» припадає на казкову пору року. Звідси так багато різнокольорових гірлянд у дверях, паперових сніжинок на шибках та солодких частувань у кожному кутку.

І звісно, ​​Новий рік не обходиться без ялинки. Шкода, що гонитва за лісовою красунею часто обертається відсутністю інших фокусів тяжіння. Новорічний декор має залишатися багатогранним та барвистим!

Різдвяний вінок

Мода на хвойні вінки прийшла із Заходу. Відповідний декор прийнято вішати на дверях. В крайньому випадку, як основа, що несе, використовуються порожні стіни або віконні стулки. Хвойний вінок має малу вагу, а отже, не має великого навантаження.

Виготовити таку прикрасу легко і просто:

  • Спершу з дроту, гнучких гілок або картону формується коло діаметром 25-40 см;
  • Далі круглий каркас треба обплести хвоєю або зеленою гірляндою (якщо коло зроблено з картону, то прикраса наклеюється);
  • Наступний крок – точкове кріплення куль, горіхів, винних пробок, дзвіночків та шишок за допомогою клею;
  • Готовий вінок завершується підвіскою та бантом (як підвіска використовується повстяна мотузка, мідний дріт, ланцюжок або волосінь).


Тематичний новорічний декор є зеленою основою і різнокольоровими прикрасами. Останні мають уособлювати два-три кольори, щоб візуально не завантажувати сам виріб.