Маленький подарунок своїми руками: майстер-клас з виготовлення на день народження + які бувають і поради, що подарувати

Кожен з нас любить дарувати подарунки, а дарувати їх подвійно приємніше! Але тільки щоб придумати, що піднести людині в дар, треба добре поміркувати, перекрутивши в голові масу можливих ідей.

А буває, взагалі немає жодних варіантів, але дуже хочеться змусити людину посміхатися, просто так, без приводу! У будь-якому випадку подарунок має нести душевний порив і лише добрі побажання. І тоді навіть найменша дрібничка принесе кожному з нас щастя та позитивні емоції. Такі сюрпризи люди зазвичай зберігають довгий час, а хтось і все життя.

Як вибрати маленький подарунок

  • Потрібно виявити турботу. Подаруйте людині те, чого він давно хотів або чого йому давно не вистачало, слід змінити. Головне, не за скільки ви купите подарунок, а його функціонал та необхідність. Наприклад, людина ще не купила рукавички на зиму, можна їх подарувати, якщо зламалася парасолька – даруємо нову. Потрібно просто придивитися до людини, і у вас обов’язково з’являться нові думки щодо подарунка;
  • 2 в 1 – радість та подив. Намагайтеся зробити так, щоб побачивши подарунок, людина одночасно зраділа і здивувалася.Наприклад, необов’язково радувати ласунку його «чергової» улюбленою смакотою, можна купити йому щось вишукане, можливо, привезене з інших країн, те, що він ще ніколи не пробував.