Декор стелі: майстер-клас з декорування ліпниною, балками, фотодруком, фресками, розписом, молдингом, наклейками

Багато хто помилково вважає, що декор стелі не має особливого значення. Але після наклейки шпалер дивлячись на нього розмірковують, — «щось сумно, може, зробити підвісну конструкцію, мозаїку, ліплення або під старовину?».

Після таких роздумів стартує процес пошуку та екскурс за спогадами, — «яка гарна форма лева у стрибку на основі ліплення на стелі у мого начальника, може зробити собі зі скорпіоном або спокійним слоном, кажуть це до довголіття і багатства». Далі спробуємо підігріти дослідження цікавими прикладами декорації цієї важливої ​​частини інтер’єру будь-якого приміщення.


 • Фото ідей для декору стелі
 • Декоративна штукатурка для стелі

  Завдяки суміші декоративної штукатурки можна власними зусиллями створити будь-який малюнок на стелі. Допускається експлуатація: фактурної чи структурної версії матеріалу.

  Для нашої нагоди особливо цікава структурна штукатурка, оскільки матеріал пропонується на основі маси білого кольору. Її можна використовувати без тривалого процесу підготовки.

  Крім цього, в суміш можна додати будь-який колор або союз кольорів. Така хитрість допоможе створити унікальну композицію на стелі.

  Робота зі структурною штукатуркою:

  • Зміш наноситься на поверхню;
  • Можна створити необхідний рельєф або малюнок;
  • Для цього застосовується шпатель, валик або гребінець.

  Матеріал дозволяє створювати імітацію присутності: деревини, мармуру або натурального каменю. Але експлуатація передбачає наявність спеціальних навичок, оскільки в цьому випадку головне не рівномірний розподіл, а створення складної текстури.

  Але в цьому випадку можна повернутися до ідеї експлуатації фактурної штукатурки, оскільки вона: легше наноситься завдяки шпателю, передбачає забарвлення в будь-який колор, а текстура утворюється унікальними якостями вкладеними в матеріал під час виробничого циклу.