Декор передпокою від А до Я: стильні та функціональні рішення (135 фото). Сучасні варіанти оформлення коридору

Передпоки — це перше, що бачать господарі, заходячи до себе додому. Як театр починається з вішалки, так і квартира (будинок) починається з передпокою.

Від того, наскільки затишно та правильно оформлено це приміщення, залежить і загальне враження від усього інтер’єру.

Фреска (малюнок на стіні)

Зробити звичайну обстановку яскравою фрескою. На стінах зображують гірські вершини, морський прибій та маяк на тлі заходу сонця, метеликів, тварин, портрети людей, уламки цегляної кладки тощо.

Для нанесення фрески поверхню необхідно підготувати:

  • Зняти старі шпалери;
  • Зачистити;
  • Проґрунтувати;
  • Оштукатурити нерівності (якщо вони є);
  • Пофарбувати у світлий тон (або потемніше при виконанні малюнка будуть білим або бежевим акрилом).

Якщо здатність до живопису дуже посередня, то запрошують майстра-художника, який зобразить взірець, що сподобався, на стінах. За відсутності можливості скористатися послугами професіонала фреску виконують самі за допомогою трафаретів або кальки.

Для цього вибраний екземпляр приклеюють малярським скотчем по краях і наносять фарбу з аерозольного балончика або фарбують пензлем.Коли поверхня, що фарбується, злегка підсохне, максимально акуратно відліплюють шматочки скотчу і прибирають трафарет.

У передпокої ефектно будуть виглядати великі квіти, дерево від підлоги до стелі (на гілках при бажанні споруджують металеві гачки для речей, що підходять за кольором та стилем).

Щоб робота не розчарувала, малюнком займають не більшу площу несучих перегородок, а вузьку частину стіни. Фреска навіть органічніше впишеться в інтер’єр, якщо не розмальовувати всю стінну поверхню.