Подарунок на дівич-вечір: що прийнято дарувати нареченій перед весіллям? ТОП-125 фото авторських handmade проектів для свята

Дівочником називають посиденьки майбутньої нареченої з подругами. Цього особливого дня відбувається символічне прощання з безтурботним дівочим життям.

Але не треба думати, що прощанню має супроводжувати смуток, навпаки, має бути багато веселощів, розваг, гарних слів, приємних розмов про минуле та майбутнє, і, звичайно, сюрпризів. Привітання від улюбленого артиста, макіяж у популярному салоні краси, виконання мрії – чим не ідеї для сюрпризів?

  • Що не прийнято дарувати на дівич-вечір
  • Чи повинна наречена віддячити подружкам
  • Фото подарунка на дівич-вечір
  • Чи обов’язково йти на дівич-вечір з подарунком

    Єдиної думки чи правил-приписів щодо цього немає, як немає і вимог до подарунків. Хочеться піднести милу дрібничку? Чому ні! Чи є бажання порадувати подругу чимось прикольним чи корисним? Теж здорово!

    Немає можливостей зробити щось матеріальне? Тоді напишіть вірші, виконайте танець чи пісню – все це також чудові презенти.

    Як видно, подарунок подружці не обов’язково тягне додаткові витрати, головне, щоб він був від душі та викликав приємні емоції.