Подарунки для дітей: іграшки, сувеніри, солодкі, корисні та подарунки зроблені своїми руками для дітей від 1 до 7 років або старше

Вибір подарунка для дитини в сучасному ряснім світі може викликати багато запитань у дарувальника. Плюс у тому, що знайти сюрприз можна для людини будь-якого віку та статі та на будь-який бюджет. Якщо знати, що шукати.

Рекомендації при виборі подарунка

Для початку непогано визначити суму, яку комфортно витратити на подарунок відповідно до приводу, віку та потреб винуватця свята.

Однак у будь-якому випадку слід врахувати деякі моменти:

  1. Не варто прагнути подарувати. Нерідко, особливо якщо справа стосується малюків та дітей молодшого шкільного віку, вартість сюрпризу не є гарантом гарного подарунку. Головне, щоб він припав до душі імениннику. Поцікавтеся у самої дитини або її батьків, чому вона буде радий.
  2. Подарунок “на виріст” – погана ідея. Дітям хочеться користуватися новими речами відразу, тут і зараз, тому не потрібно дарувати, наприклад, пазл на 100 деталей дворічної дитини, це викличе розчарування та смуток. Вибирайте подарунок відповідно до віку.
  3. Речі, якими не можна грати, теж не можуть стати добрим варіантом. Наприклад, гарна, але тендітна порцелянова лялька швидше за розчарує маленьку дівчинку, якщо її доведеться посадити на полицю і милуватися нею.

Вибирайте подарунок для дитини, а не для її батьків.Гроші та сертифікати в магазини іграшок, абонементи в ігрові кімнати та квитки на дитячі заходи хороші тоді, коли дитина вже здатна зрозуміти зміст цих речей.

У крайньому випадку, до сертифікату краще прикласти хоча б невеликий, але цікавий для іменинника сюрприз.