Подарунок доньці своїми руками: інструкція зі створення незвичайного та оригінального подарунку дитині на будь-яке свято (130 фото)

Для будь-якої мами найголовнішою людиною у її житті є її улюблена донечка. На будь-якому святі або просто так хочеться зробити задоволення своїй дитині, порадувати її, дати відчути, що її люблять, дбають, пам’ятають.

Подарунок доньці, зроблений своїми руками, може зробити кожна мама, адже вона має величезний досвід у приготуванні та оформленні подарунків. Щоб порадувати свою маленьку принцесу, і не важливо, скільки їй років, послухайте її бажання та мрії.

У вашій владі втілити багато її фантазії в реальність. Що можна подарувати доньці на будь-яке свято?

Смачні подарунки для доньки

Солодкий букет, зроблений своїми руками, порадує будь-яку дівчинку, смачно та красиво. Солодкі букети для маленьких дочок можна зробити з мармеладу, використовуючи дерев’яні шпажки та кольоровий мармелад можна зробити букет із смачних квітів.


Кожна квітка з мармеладу обертається харчовою плівкою і потім оформляється гарний букет.Для більш дорослої дочки букет можна зробити з гофрованого паперу, де в кожну паперову квітку вставляється улюблена цукерка дочки. Цукерки можна з’їсти, а букет залишиться на згадку.

Торт із сюрпризом порадує улюблену донечку. Маленьким дівчаткам можна оформити у центрі торта ляльку.

  • На згадку про свято залишиться лялька та фотографія з незвичайним тортом.
  • Дорослим буде цікаво, якщо сховати в торті коробочку з паперовими купюрами, які довгою стрічкою витягуються з торта.
  • Купюри попередньо загортають у харчову плівку і рулоном поміщають у коробку всередині торта.
  • Як варіант оформлення торта можна використовувати фотографію дочки або її улюбленого героя.
  • Така фотографія друкується на спеціальному харчовому папері. Можна використовувати свічку-фонтан для створення святкового настрою.

Стінгазета або стенд зі смачними побажаннями у вигляді шоколадок, соку та інших смачних продуктів сподобаються улюбленій дочці.