Який подарунок можна подарувати людині, у якої все є на день народження? Список оригінальних та недорогих презентів (150 фото)

Подарунок своїми руками – це завжди хороша ідея. Так одержувач розумітиме, що ви не просто зайшли в магазин і поспіхом схопили з полиці перше, що трапилося. А ґрунтовно підійшли до питання та витратили на нього час. Важливо усвідомлювати, для кого ви збираєтеся робити подарунок і відштовхуючись від цього вже вибирати, що саме ви робитимете.

 • Фото найкращих ідей для подарунка
 • Листівка у подарунок

  Якщо ви все ж таки придбали подарунок у магазині, але вам здається що цього недостатньо, тоді на додаток до нього можете зробити листівку своїми руками.

  Однак, якщо ви хочете привітати колег на роботі або однокласників, то такий витвір мистецтва може бути основним.

  Для творчих людей виготовлення листівки допоможе розкрити весь потенціал, незліченну кількість технік і матеріалів, дозволяє робити найрізноманітніші листівки.

  Магазин для рукоділля є головним помічником у цій справі. Там ви можете знайти все, що необхідно для створення саморобної листівки.

  Важливо визначитися з тематикою свята. І вже тому вирішувати, який має бути подарунок і як він повинен виглядати.  Наприклад, на 14 лютого, для другої половинки можна зробити дуже романтичну листівку на головній обкладинці якої красуватимуться серця

  Для виготовлення потрібні такі матеріали:

  • Заготовка листівки з конвертом із щільного білого картону
  • Аркуші різнокольорового паперу для рукоділля
  • Дироколи, бажано фігурний із серцем
  • Ножиці
  • Нитки білого кольору
  • Клей на водній основі
  • Швейна голка

  Спершу необхідно вирізати з листів різнобарвного паперу серця для лицьової сторони листівки. Якщо у вас є фігурний дірокол зробити це буде набагато простіше. Але якщо такого немає, то вам доведеться робити це вручну.

  1. Для цього зробіть шаблон серця із щільного картону і вже по ньому вирізайте із кольорового паперу серця. Врахуйте, що для такої листівки на кожній заготовці знадобиться дві штуки.
  2. Тобто, якщо на лицьовій стороні ви хочете розмістити 12 сердець, то заготовок знадобиться 24 по дві для кожного елемента декору.
  3. Далі підготовлені елементи розмістіть на лицьовій стороні по дві штуки кожного кольору та закріпіть за допомогою клею. Це найважливіший етап створення листівки. Оскільки клей не дозволить елементам рухатися в той час, коли ви почнете їх зшивати.
  4. На машинці прострочіть білою ниткою посередині, не виходячи за межі серця. Потім зробіть кілька стібків зворотним швом.
  5. Якщо у вас немає необхідного обладнання, не переживайте, зробити це можна і вручну. Але будьте дуже обережні і робіть все акуратно, щоб не зіпсувати лицьову сторону листівки. Але не переживайте дуже сильно. Ви можете почати спочатку.
  6. Далі, за допомогою ножиць необхідно обрізати зайві нитки, що стирчать.
  7. Верхні пришиті серця зігніть по лінії пошиття.

  Готова листівка у вас у руках. Залежно від ваших навичок ви можете намалювати всередині невеликий милий малюнок або написати пару чотиривіршів вашого твору. В іншому випадку ви можете вибрати вірш в інтернеті, що сподобався.