Корпоративні подарунки: Правила ділового етикету. Рекомендації щодо вибору подарунку для співробітників, партнерів та клієнтів компанії

Отримувати подарунки, як і дарувати завжди приємно. Вважається, що обмін презентами між одне одним підвищує лояльність. Особливо це потрібно віднести до відносин між співробітниками та керівником, а також діловими партнерами.

Нижче буде вказано 25 топ-подарунків, які варто подавати в даному випадку.

Критерії вибору корпоративних подарунків

Від чого залежить вибір подарунків для різноманітних професійних сфер? Як відзначають фахівці, головне при виборі презентів на ґендерні свята, придбати їх так, щоб вони приносили виняткову користь. А непросто збирали пил у приміщенні.

До таких подарунків можна віднести різні квитки до театру, кіно чи виставки. Але тут є один мінус.

  • Такі заходи потрібно проводити лише у робочий час, інакше є можливість порушити чужі плани.
  • Адже вихідний можливо було розплановано вже давно для проведення часу з сім’єю.
  • Якщо ж засвоїти цей фактор, колеги будуть дуже вдячні за таке корисне дозвілля.

Також до популярних подарунків відносяться презенти з їжею. Їм завжди бувають, особливо якщо виконані брендованими пряниками, макарунами або дорогими солодощами від відомих кондитерів.

  • Для жіночого колективу ідеальним подарунком буде запрошення у робочий час візажиста, який не тільки наведе красу прекрасній жіночій підлозі, а й подаруватиме впевненість у собі.
  • А значить продуктивність роботи зросте в десятки разів. І все це завдяки гарному начальнику. Також не зайвим буде запросити фотографа, який зробить спільне фото колективу.
  • А виділить час на фотосесію кожної співробітниці, підкресливши на фото всі її переваги. У цьому випадку гарний настрій співробітниць гарантовано.

Чоловічому колективу прийнято дарувати презенти, що не належать до якогось бренду. До таких подарунків зазвичай належать шкіряні вироби (гаманець, обкладинка на паспорт чи права). Або такі аксесуари, як парасолька, тримач для ключів або невеликі гаджети.

Також варто врахувати, що вибирати такі подарунки краще заздалегідь. Особливо якщо підлеглих більше 10 осіб.