Подарунок татові від доньки: огляд найцікавіших ідей + майстер-клас, як зробити оригінальний подарунок своїми руками

Будь-якому подарунку від дочки тато буде невимовно радий. Тим більше, якщо цей подарунок зроблено власними руками. Адже, створюючи якусь річ, витрачається власний час, сили, а це – доказ величезного кохання. Справжній шедевр можна створити з будь-чого, матеріалів – безліч, способів також велика кількість.

Перший подарунок може піднести малеча, якій ще не стукнуло жодного року (мама – головний помічник). Найпростіша, легка та оригінальна листівка – квітка для тата. Різнокольорові фарби в невеликій кількості налити в дрібний посуд. Долоньки додати до фарб, а потім на аркуші паперу зробити відбитки у вигляді квіточок.

Можна зробити кілька різних за кольором та розташуванням «суцвіть» кольорів. Потім пензликом намалювати стеблинки від кожного бутона. На завершення – вмочити в зеленій фарбі п’ята і оформити листочки. Листівка готова.

Дитина почала вимовляти слова, лепетати – чудова можливість привітати тата. Крихітні вірші, прочитані донечкою татові в день його народження, зроблять його найщасливішим батьком.У дошкільному віці вже можна подумати про подарунок своїми руками. На допомогу пропонується кілька зразків подібних виробів.Тато вранці обов’язково випиває філіжанку кави, зробити легкий презент, доступний дитині. Мамина допомога все одно знадобиться.